foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Robercika Malca, naszego kochanego synka, który od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością. Na stronce pokazujemy codzienną walkę Roberta w drodze do samodzielności. Chcemy pokazać także, że mimo swojej niepełnosprawności Robert, na swój sposób, może cieszyć się życiem, jak każda zdrowa osoba.

FILMIKI

KSIĘGA GOŚCI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Robert na Facebook

Środa 17.08.2016

Zaniedbalismy aktualizowanie stronki Robercika ostatnio dosyć mocno. Niestety permanentny brak czasu daje znać o sobie. Na szczescie przyszedł czas na mały urlop i możemy zaktualizować trochę informacji i pokazać Wam parę nowych zdjęć Robercika.

Robus (lub jak to mówi braciszek Bobus) jest własnie na pierwszym od dłuższego czasu turnusie rehabilitacyjnym. O osrodku w Szklarskie Porębie słyszelismy bardzo dużo dobrych opinii. Pomimo dużej odległosci od domu, postanowilsmy zmienić trochę klimat Robercikowi i spróbowac pojechać pierwszy raz w góry. Może dzięki temu nasz synek przestanie chorować, bo niestety okres od stycznia do czerwca był bardzo cieżki pod względem infekcji. Zaliczylismy pobyt w szpitalu z zapaleniem płuc, potem bardzo króciutki pobyt na Izbie Przyjęć na kroplówce i niestety co brat przyniósł ze żłobka to Robek łapał.

Tak więc teraz oddychamy swieżym, górskim powietrzem i ładujemy bateryjki na nadchodzaca jesień.

Comments powered by CComment

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU ROBERTOWI?

Aby przekazać swój 1% podatku na Roberta należy wpisać:

Nr KRS: 0000186434

Cel szczegółowy 1%:
" Robert Malec 127/M"

2021 Copyright Stronka Robercika Malca Rights Reserved